Online Batavierenrace

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Sport
Organisator
Sportcommissie
Datum
23 apr. 2021
Locatie
Buiten in de zon

Online Batavierenrace

Ook dit jaar zal de grootste estafetteloop ter wereld weer plaatsvinden. Net als vorig jaar is het een online evenement. Ben jij het thuiszitten zat en wil jij weer gaan sporten in de lentezon? Met een team van maximaal 25 personen rennen wij samen een afstand van 125 km! Ieder lid rent zijn afstand op vrijdag 23, zaterdag 24 of zondag 25 april en registreert dit met een hardloop app (bijvoorbeeld Strava). De resultaten worden gebundeld om te zien hoe ons team van sportievelingen het heeft gedaan! Lijkt het jou leuk om weer een beetje actief te worden en ga jij graag de strijd aan met honderden andere studie- en studentenverenigingen? Schrijf je dan vanaf woensdag 14 april in voor onze ploeg tijdens de Batavierenrace!

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien