Commissieleden gezocht!

Altijd al actief willen zijn binnen een van de Commissies van de MFVN? Dan is nu je kans!

De volgende Commissies zoeken nog nieuwe leden. Benieuwd wat iedere Commissie precies doet? Neem dan een kijkje onder het kopje Commissies. Dus ben je geïnteresseerd, stuur een mailtje.

Activiteiten activiteiten@mfvn.nl
Biomedische Wetenschappen bmw@mfvn.nl
Carrière carriere@mfvn.nl
Coassistenten en Stagelopers costacie@mfvn.nl
Cursus cursus@mfvn.nl
Film filmcommissie@mfvn.nl
Foto fotocie@mfvn.nl
Media intern-mfvn@radboudumc.nl
Musical musical@mfvn.nl
Ouderdag ouderdag@mfvn.nl
Prikredactie (tijdschrift) prik@mfvn.nl
Promo promotie@mfvn.nl
Reis reis@mfvn.nl
Sport sport@mfvn.nl
Student-Docent studoco@mfvn.nl
Symposium symposium@mfvn.nl